درباره ما

درباره کینگ بادی

مجموعه کینگ بادی یکی از بزرگترین مراجع تخصصی در زمینه مکمل های ورزشی می باشد که کار خود را بیش از یک دهه شروع کرده و روز به روز در زمینه مکمل های بدنسازی و ارائه مقالات نوین در این زمینه پیشرفت کرده است.

هدف از ایجاد سایت کینگ بادی بالابردن سطح علمی ورزشکاران و بدنسازان در زمینه مکمل های بدنسازی می باشد و همواره در این راه میکوشد تا سطح علمی شما ورزشکاران عزیز را بالا ببرد.

فعاليت محوري ما به طور عمده : فروش ، مشاوره و اطلاع رساني در مورد مکمل های ورزشی اورجینال خارجی مي باشد. ما با پيش روي قرار دادن سياست فروش محصولات اورجینال که از لحاظ کيفيت داراي بالاترين درجه مي باشند و همراه با تکيه بر مولفه هايي اساسي چون “رضايت مشتري” ، “تضمين کيفيت محصولات” ،” خدمات پس از فروش “و همچنين ارسال محصول به شکل صحيح و به موقع در کمترين زمان ممکن، در پي جلب رضايت مشتريان خود مي باشيم.

همچنین در سالهای اخیر با توجه به افزایش محبوبیت مکمل های بدنسازی ورزشی و غذایی در کشور ما به مانند سایر نقاط دنیا فروش اقلام تقلبی مکمل های بدنسازی ورزشی در ایران به دلیل نقص نظارتی و عدم آگاهی مردمی و اطلاع رسانی صحیح بسیار زیاد شد. این موضوع بر کسی پوشیده نیست که با شروع فعالیت کینگ بادی در سطح آنلاین و فضای وب، آگاهی و اطلاع رسانی از همان روز اول آغاز شد تا دست سود جویان از بازار مکمل ها و بازار سلامت کوتاه شود. بدین ترتیب و با گذشت چند ماه از شروع فعالیت کینگ بادی، توانستیم درصد زیادی از فروش مکمل های تقلبی و قاچاق را کاهش داده و جامعه را به سمت خرید از مراکز معتبر تشویق نمائیم. در تمامی دنیا٬ مکمل های غذایی – ورزشی معتبر، مورد تحسین و توجه قشر متخصص قرار گرفته است و با استفاده از دانش روز، علم و آگاهی در جهت رفع نیازهای بدنی ورزشکاران مورد استفاده قرار میگیرد تا سطح سلامت و کیفیت زندگی را ارتقا دهد و پیشرفت بدنی یک ورزشکار را تسریع بخشد. شما نیز میتوانید با معرفی کینگ بادی به دوستان خود، ما را در این مسیر یاری نمائید.

امروزه با بالارفتن تعداد بدنسازان و عرضه مکملهای جدید در صنعت بدنسازی بسیاری از افراد در مصرف مکملها و دارو های بدنسازی گمراه هستند و اکثریت آنها مکملهارو اشتباه مصرف میکنند به همین منظور تیم کینگ بادی با ارائه مشاوره در این زمینه در خدمت شماست تا بتواند گام موثری در این زمینه بردارد و نیاز ها و سردرگمی های ورزشکاران را برطرف نماید.

مهمترین نکته ای که ذهن یک ورزشکار و بدنساز را به خود مشغول میکند ضمانت اصالت کالا میباشد که هدف مجموعه ما برطرف کردن این دغدغه می باشد:

تمامی محصولات به تضمین تاییدیه ایمیل از طرف کمپانی سازنده میباشد و در صورت عدم تایید محصول مرجوع خواهد شد.

تیم ما همواره در تلاش است تا با ارائه بهترین ها قدمی در سلامت، هدف و پیشرفت شما عزیزان بردارد.

امیدواریم توانسته باشیم خدمتگذار کوچکی برای شما ورزشکاران و بدنسازان گرامی باشیم.