اکستند

در حال نمایش یک نتیجه

اکستند ، برند رسمی ریکاوری قهرمانان !

یک راز ساده در ورزش وجود دارد که قهرمانان و حرفه ای ها آن را بهتر می دانند : ریکاوری سریع تر ، کلیدی برای نتایج بهتر .

سخت کوشی فقط آغاز کار است . بدون ریکاوری بین ست ها ، تمرینات و مسابقات ، رشد نخواهید کرد و پیروز میدان نمی شوید . برای کار مکرر بیشتر و پیشرفت مداوم ، ریکاوری باید اولین فکر شما باشد . قهرمانان ، ریکاوری را بهینه می کنند تا بتوانند بیشتر تمرین کنند ، سریع تر بهبود یابند و زودتر و قوی تر از قبل از هر تمرین ، بازگردند .

در Xtend ، ما این راز را به خوبی می دانیم ، زیرا ریکاوری بهینه و کامل بیش از 10 سال كار ما بوده است .

محصولات برند اکستند به شما در جایگزینی مواد مغذیِ از دست رفته در عرق کمک می کنند .

شرکت Xtend از علم ، نوآوری و مواد تشکیل دهنده ی بالینی برای تهیه ی بهترین محصولات ریکاوری در کره ی زمین استفاده می کند ، به همین دلیل است که کمپانی Xtend ، برند شماره 1 جهانی BCAA می باشد . ( The World’s #1 BCAA Brand )

از نظر بالینی نشان داده شده است که BCAA یا اسیدهای آمینه ی زنجیره ای شاخه ای از ریکاوری ، ترمیم و رشد عضلات پشتیبانی می کنند .

BCAA ها ماده ی اصلی در هر فرمول Xtend هستند . تمام محصولات اکستند با ترکیبی پیشرفته از BCAA ، ترکیبات عملکردی مبتنی بر هدف و الکترولیت های آبرسان بر خلاف هر چیز دیگری در بازار ، به شما در سوخت گیری ، ترمیم و بازیابی کمک می کنند .

محصولات برند Xtend به چند دلیل بهترین هستند : خوشمزه و بدون شکر می باشند و توسط BCAA سوخت گیری می شوند و همچنین مورد اعتماد ورزشکاران ، وزنه برداران و قهرمانان سراسر جهان هستند .