پرفورمیکس

در حال نمایش یک نتیجه

فیتنس تنها مختص بدن نیست ، بلکه برای ذهن نیز هست . شرکت Performix آمریکا که در سال 2018 در شهر نیویورک آمریکا افتتاح شد ، با تمرکز بر روی ذهن و بدن ، به پر فروش ترین برند تبدیل شده است . شش ماه پس از راه اندازی شرکت Performix ، انجمن بدنسازی باعث شد که مکمل های بدنسازی پرفورمیکس ، شماره 1 پر فروش ترین محصولات در GNC شود .

اما این شرکت نیاز داشت ضمن جذب مشتریان اصلی ، به مخاطبان گسترده تری از ورزشکاران توجه کند . بنابراین Interbrand Health یک شریک اساسی شد .

 

نتیجه ی دهه ها تجربه ی ساخت برند و درک عمیق از سلامتی مصرف کننده ها ، این است که :

 

تمرکز بر تناسب اندام نقش کلیدی در زندگی ما دارد .

 

Performix فقط یک مکمل نیست ، بلکه یک کلید اساسی در زندگی شما برای بهتر شدن تناسب اندام و بهتر شدن سبک زندگی است . مکمل های شرکت پرفورمیکس به شما کمک می کند تا بیشترین نتیجه را از تمرینات خود بدست آورید . اما موفقیت در اینجا متوقف نمی شود ! ؟ یک بخش تعیین کننده و مهمی از رویکرد و شیوه ی انضباطی بدن ، شغل ، روابط شخصی و سلامت روان شما است .

 

محصولات جدید برند پرفورمیکس ، هماهنگی بین هر دو ماده ی طبیعی (سالم ) و  مرکب از مواد مصنوعی ( عملکردی ) را ارائه می دهند ، برند را متمایز می کنند و بهترین مصرف کنندگان را در سراسر جهان جذب می کنند .

 

با گذشت کمتر از یک سال از تاسیس برند جدید Performix در بازار ، این شرکت به بزرگترین برند در بخش تغذیه تخصصی تبدیل شد و شاهد افزایش بیش از 10 برابر در نرخ و میزان عملکرد خود بود .